O nas

Witamy serdecznie na naszym Portalu FeelBeauty.eu

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu miejsce w którym odnajdziecie najważniejsze informacje dotyczące chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, bariatrii, ginekologii i innych ciekawych dziedzin powiązanych ze sobą naszym mottem

 

                           Uzewnętrznij swoje piękno... świadomie !!!

 

  Idea powstania naszego Portalu FeelBeauty.eu zrodziła się z potrzeby uświadomienia osobom pragnącym upiększyć swoje ciało by wszystko robić w sposób świadomy i przemyślany.

Nasze ciało nie jest przedmiotem do eksperymentów. Każda decyzja o zabiegu, chodż by tym najdrobniejszym musi być podjęta nie tylko ze świadomością ponoszenia kosztów materialnych, ale również tych związanych z ewentualnym uszczerbkiem na zdrowiu tym fizycznym jak i psychicznym.

Chirurgia plastyczna jak i medyczna estetyczna i reszta pokrewnych dziedzin medycyny daje nam na obecny czas wiele możliwości oszukiwania czasu.

Cokolwiek będziemy chcieli jednak zrobić chcemy Wam w przyjemny i łatwy sposób przybliżyć zagadnienia z tych dziedzin, które mogą przynieść nam wiele dobrego niwelując nasze kompleksy, defekty... ale również poczynić wiele złego w naszych ciałach jak i psychice. Dlatego świadomość i jeszcze raz świadomość!!!

 

Tworząc Portal i Forum mieliśmy na względzie utrzymanie ciepłego i przyjaznego klimatu graficznego. Portal został zaprojektowany i wykonany w taki sposób by nawet osoba nie mająca nigdy do czynienia z tymi dziedzinami wiedzy mogła łatwo i intuicyjnie poruszać się po nim, szybko odnajdując interesujące ja informacje. Dla ułatwienia działy zostały podzielone na kategorie, które ułatwią poszukiwanie informacji i skrócenie czasu wertowania niepotrzebnej ilośći stron.

Mamy zaszczyt na naszym Portalu FeelBeauty.eu przedstawiać Państwu sylwetki znanych w Polsce i Europie Specjalistów, którzy cieszą się wielkim zainteresowaniem nie tylko polskich pacjentów. Przedstawiamy również w Katalogu poszczególne Kliniki, Gabinety oraz cieszące się coraz większym zainteresowaniem SPA

Posiadamy bardzo dokładnie rozbudowaną bazę o Zabiegach. Wszystko co powinien Pacjent wiedzieć... od przygotowania po świadomość ewentualnych powikłąń, ceny i rekonwalescencji.

W Artykułach przybliżone są ciekawe aspekty zabiegów, badań, problemów czy też kwestie co zrobić po zabiegu... ale również najnowsze wiadomości o preparatach, specjalistach czy nowinkach ze świata medycznego, które są na bieżąco aktualizowane i sprawdzane co do wiarygodności informacji.

Posiadamy dział Cenników w Polsce i EU, są to aktualne ceny w danym kraju Europy i Polski, by pacjent miał świadomość za co płaci i ile. Cenniki podane są w różnej walucie przeliczane według aktualnej stawki za waluty i aktualizowane codziennie.

Dział Filmy daje nam możliwość spojrzenia na zabieg lub zapoznanie się z sylwetką Specjalisty... oraz wiele ciekawych informacji dotyczących upiększania ciała i duszy.

To mały skrót naszego Portalu... prosimy o zapoznanie się z nim i o zgłaszanie ewentualnych sugestii, problemów lub pomysłów na usprawnienie Portalu pod adresem portal@feelbeauty.eu

 

                                                Dziękujemy za Państwa odwiedziny i zapraszamy ponownie!

                                         Pozdrawiamy !!!

 

Anna Jaskiewicz Właściciel Administrator oraz Ekipa FeelBeauty.eu