Lista kategorii

Artykuły

10 cennych wskazówek przed liftingiem twarzy Lifting twarzy. Rozmowa z dr. Pawłem Niemkiewiczem specjalistą chirurgii plastycznej Implanty bródki dla wyrównania proporcji twarzy Powikłania po plastyce powiek dolnych i górnych Korekcja powiek górnych i dolnych. Przygotowanie i rekonwalescencja po zabiegu. Podniesienie brwi zabiegiem Transbleph Zmiana kształtu i konturu ust Silikonowe implanty policzków Zmiana kształtu oczu Czy wiesz jak starzeje się twarz? Kiedy myśleć o face liftingu? Wskazania, przeciwskazania, przebieg zabiegu i rekonwalescncja Lipofilling.Wypełnienie twarzy własnym tłuszczem Plastyka szyi

Rozsądna decyzja o liftingu twarzy zaczyna kiełkować po 40 roku życia i po wielu konsultacjach ze specjalistami chirurgii plastycznej pragniemy donieść, że to nie jest za wcześnie. Zbyt późno wykonany zabieg może nie przynieść tak wspaniałych efektów, ale mimo wszystko zależy to od stanu naszej skóry i od tego jaki styl życia prowadziliśmy. Wszystko zostaje wypisane na naszej tw... wiecej »

Lifting twarzy to jednej z najważniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w obrębie twarzy. Na wstępie przypominamy, że operacje plastyczne i to wszystkie powinny być wykonywane przez chirurga, który posiada specjalizację chirurgii plastycznej, by pacjent nie musiał martwić się o estetyczny efekt zabiegu. Rozmawiamy z dr. Pawłem Niemkiewiczem specjalistą chirurgii plastycznej z... wiecej »

Implanty bródki jak i policzków zaliczają się do grupy implantów twarzowych. Nie każdy z nas ma dane w genach pięknie wykształcone i harmonijnie proporcjonalnie rysy twarzy. Naturę można poprawić. Czasem nie tylko ze względów na naszą fanaberie, ale często to wyjście dla osób po wypadkach, po zabiegach. Dzięki implantom możemy przywrócić ładny zarys twarzy. ... wiecej »

Plastyka powiek (korekta powiek) umożliwia pacjentom poprawić wygląd przez chirurgiczne skorygowanie dolnej i górnej okolicy oczu. Zabieg plastyki powiek przeprowadza chirurg plastyk, który ocenia stan skóry, anatomiczne predyspozycje oraz bada okolicę oczodołu, by osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy plastyki powiek. Nie zawsze jednak zabieg kończy się powodzeniem i następują powi... wiecej »

Pacjenci najbardziej obawiają się blizn, ale w plastyce powiek są one ukryte w naturalnych zgięciach. Najważniejsze to wybranie chirurga plastyka i udanie się na konsultacje na której wszystkiego się dowiem o swoim stanie powiek i możliwościach chirurgi plastycznej w danym przypadku. ... wiecej »

Procedura "Transbleph" - to podniesienie łuków brwiowych bezpośrednio poprzez cięcie na górnych powiekach. Jest rewolucyjnym, szybkim i bardzo efektywnym zabiegiem.... wiecej »

Zmiana kształtu ust a może jedynie lekkie podkreślenie ich konturu? Dobry lekarz doradzi i tak przeprowadzi zabieg byś jak najmniej odczuwała ból. Specjalna maść dentystyczna lub znieczulenie jak u stomatologa da pełen komfort podczas wprowadzania preparatu. Zaufaj specjaliście!... wiecej »

Implanty policzków chirurg plastyk może skorygować zarys naszej twarzy nie tylko ze względów estetycznych, ale również rekonstrukcyjnych po wszelkich urazach. Implanty stosowane w zabiegach upiększających to silikonowe wkładki, które osadza się w specjalnie wypreparowanych kieszeniach w znieczuleniu ogólnym. Szybka rekonwalescencja do tygodnia niech nas nie zwiedzie, powikłania mogą... wiecej »

Zmiana kształtu oczu

Odwiedzin: 30191

Kształt oczu jest możliwy do zmiany? Nie ma identycznego spojrzenia, ale nie każdy jest z niego zadowolony. Istnieje możliwość zmiany, ale o tym decyduje chirurg plastyczny. Na konsultacji zapada decyzja czy wystarczy poprawić dolne powieki czy górne, ale również przedstawiane są ewentualne powikłania jakie mogą wystąpić po korekcji. Przemyśl wszystko dokładnie.... wiecej »

Twarz jest najbardziej newralgiczną częścią naszego ciała. Codziennie spoglądasz w lustro i widzisz przemijający czas. Jak się starzeje i gdzie najwcześniej widać zmarszczki, bruzdy i opadającą skórę? Medycyna wie jak odświeżyć wygląd twarzy, odmłodzić od kilka lat jej wygląd, ale gdyby nie wiedza, w jaki sposób działa proces starzenia nie byłoby takich możliwości.... wiecej »

Lifting twarzy wskazany jest już u 40 latków, ale kiedy należy go wykonać i czy jest wskazany w danym przypadku, określa specjalista chirurgii plastycznej. Ocenia stan skóry, mięśni oraz bierze pod uwagę nasz wiek. Nadmiar skóry i silne zwiotczenie mięśni twarzy, szyi są wyznacznikiem dla chirurga. Im szybciej uchwycimy moment, kiedy należy poddać się liftingowi, tym lepszy efekt o... wiecej »

Lipofilling - to metoda modelowania twarzy, która może przywrócić jej ładny kształt i młodszy wygląd. Zabieg jest techniką chirurgiczną i wykonuje się ją na bloku operacyjnym ,w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. ... wiecej »

Plastyka szyi

Odwiedzin: 28169

Plastyka szyi wykonywana jest kiedy stan skóry już nie cieszy i staje się wiotka, marszcząca się a czasem zwisająca wraz z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Skóra szyi niestety starzeje się szybciej niż twarzy. Plastyka szyi łączona jest często z plastyką twarzy i podbródka. Chirurg plastyk dokładnie określa jaki zakres zabiegu będzie obejmować w danym przypadku pacjenta.... wiecej »