Lista kategorii

Artykuły

Liposukcja ud. Czy odsysanie tłuszczu jest bezpiecznym sposobem na piękne nogi ? Liposukcja ramion. Modelowanie ciała odsysaniem tłuszczu. Ładny brzuch . . . marzenie wielu kobiet! Dr n.med. Wojciech Chiciak Poznań Co wpływa na wygląd blizny ? Cięcie i jego długość w plastyce brzucha-abdominoplastyce Powiększenie pośladków implantami ! Chirurg plastyk poprawi jej kształt. Naturalne powikłania po plastyce brzucha, które mogą się przydarzyć Plastyka brzucha i klasyfikacja do operacji. Sprawdź czy to zabieg dla ciebie Blizny szerokie pooperacyjne. Jak im zapobiec ? Blizny. Powstawanie, następstwa i rodzaje blizn Blizny linijne tzw. Abdominoplastyka czyli zabieg plastyki brzucha Piękne łydki rzeźbione implantem

Liposukcja jest zabiegiem od lat stosowanym w chirurgii plastycznej. Nie jedna z nas chciałaby mieć piękne i smukłe uda, ale czasem natura płata figle i pomimo intensywnych ćwiczeń, diet tłuszcz nadal zalega w newralgicznych miejscach nóg. Liposukcja ud pozostawia niewielkie ślady w formie blizn, ale tym sposobem zewnętrzne oraz wewnętrzne strony ud można poddać odessaniu tłuszczu. ... wiecej »

Liposukcja dotyczy również tak newralgicznych części naszego ciała jakim są ramiona. Wiosna-lato wystawiamy je na widok i nie zawsze jesteśmy zadowoleni z ich wyglądu. W wielu przypadkach ingerencja chirurga plastycznego jest ostatecznością, ale z bardzo spektakularnym efektem. Polecamy konsultację u dobrego specjalisty, który bardzo wnikliwie podejdzie do tematu.... wiecej »

Zadbany brzuch, z gładką, pozbawioną rozstępów skórą jest powodem do dumy niejednej kobiety. Niestety, życie niesie ze sobą różne problemy związane z ta okolicą ciała. Oczekiwanie na nowego gościa w rodzinie niejednokrotnie wiąże się z tym że rozciągnięta przez płód skóra „ pęka „... wiecej »

sponsorowany

Bliznę posiada prawię każdy z nas, nie zawsze są one zauważalne. Blizny są problemem kiedy dochodzi do przykurczy, bóli, swędzenia oraz brzydkiego wyglądu. Rodzaje blizn takie jak przerostowe, keloidy ( bliznowce )czy przykurcze blizny zmuszają do szukania różnych sposobów ich leczenia. Niestety są bardzo trudne, ale możliwe do zniwelowania. Ważna jest również profilaktyka by ni... wiecej »

Plastyka brzucha jest zbawiennym zabiegiem u pacjentów, którzy mają rozciągniętą skórę powłok brzusznych, wiotkie mięśnie. Kobiety po porodach to główni pacjenci chirurgów plastycznych, ale wymodelowany brzuch daje niesamowity efekt końcowy zachęca nie tylko panie do operacji. Znajdź doświadczonego chirurga plastycznego, sprawdź jego wyniki pracy w podobnych przypadkach i zastan... wiecej »

Implanty pośladków cieszą się wielkim powodzeniem na świecie. W Polsce nie wiele operacji plastycznych wykonuje się z ich użyciem by powiększyć pośladki. Moda na pięknie zaokrąglony tyłeczek nie ustaje, ale czy implanty pośladków w każdym przypadku są najlepszym wyjściem w stronę tej powabnej części ciała? Zabieg chirurgiczny jest wielką ingerencją w nasze ciało, ale może... wiecej »

Często nie zdajemy sobie sprawy decydując się na plastykę brzucha jakie powikłania niesie za sobą ten zabieg chirurgii plastycznej. Naturalne powikłania po Abdominoplastyce możemy porównać do innych po zabiegach chirurgicznych. Plastyka brzucha niesie za sobą przede wszystkim poprawę wizualną powierzchni brzusznej. ... wiecej »

Abdominoplasty czyli plastyka brzucha jest najczęściej wykonywaną operacją przez doświadczonych chirurgów plastyków. Ma przede wszystkim na celu ukształtowanie ładnego konturu brzucha, likwidacja nadmiernej wiotkości skóry oraz mięśni i często usunięcie tkanki tłuszczowej. Operacja brzucha jest zbawienna zwłaszcza dla kobiet po ciążach... wiecej »

Blizny pooperacyjne spędzają sen z oczu nie jednej osobie. Po zabiegu pacjent nie myśli o ich przyszłym wyglądzie. Często wtedy ,kiedy jest już za późno na zadbanie o nie przychodzi myśl o ich szpecącym wyglądzie.  Blizny szerokie wystepują zazwyczaj po cięciu chirurgicznym. Charakterystyczną cechą jest ich poszerzenie co następuje około 3 tygodnia po zabiegu operacyj... wiecej »

Ludzie nabywają blizny codziennie. Większość z nich znajduje swoją przyczynę w urazach. Osoby cierpiace na różne choroby oraz po zabiegach chirurgicznych to następne grupy ludzi z bliznami.  Czym są blizny ? To podstawowe pytanie by zdać sobie sprawę co powodują u ludzi dotkniętych nieestetycznymi bliznami w ich wyglądzie fizycznym jak i psychice oraz w samym funkcjonowa... wiecej »

Blizny zawsze pozostawiają na naszym ciele ślad na lata. Nasza psychika również odczuwa ich istnienie, ale blizny linijne tzw. "idealne" są najmniej widoczne i powstają równolegle do naturalnego fałdu skóry. Dlatego zanikają najszybciej lub pozostawiają prawie niewidoczne miejsce po urazie lub cięciu operacyjnym. Ich wygląd szybko się zmienia dajac b... wiecej »

Abdominoplastyka jest częstym zabiegiem chirugii plastycznej. Plastyka brzucha niesie za sobą wspaniale efekty wizualne, ale trzeba pamiętać o rzadkich, ale występujących powikłaniach. Skupmy się jednak na samym zabiegu i zagadnieniach dotyczących przygotowania, zabiegu oraz czasu rekonwalescencji. Cierpisz z powodu brzydkiego brzucha po ciąży, znacznym odchudzaniu gdzie pozostał nadmi... wiecej »

Łydki pięknie wyrzeźbione ciężką pracą na siłowni czy przez inny sport są dumą właściciela. Nie każdy jednak jest tak wytrwały i nie każdy ma predyspozycje do wyrobienia sobie wielkich mięśni. Jest alternatywa do ciężkiej pracy. Operacja wszczepienia implantów łydek cieszy się sporym zainteresowaniem.... wiecej »