Lista kategorii

Artykuły

Wazektomia-na czym polega mikrochirurgiczna metoda antykoncepcyjna dla mężczyzn? Pozbądź się chrapania skutecznym zabiegiem Wszczepienie sztucznego jądra cz.II Przygotowanie do zabiegu i rekonwalescencja. Co mężczyźni tutaj robią? Zabiegi estetyczne oraz te które ratują zdrowie i życie Zabieg ginekomastii i odzyskujesz pewność siebie Dzień zabiegu!!! Jak postępować? Botoks dla mężczyzn to już nie nowość. Spraw sobie odświeżoną i zrelaksowaną twarz Zabiegi dla mężczyzn w szerokiej ofercie medycyny estetycznej Wszczepienie sztucznego jądra cz. I Jakie operacje plastyczne refundowane są przez NFZ Botox u mężczyzny. Dr Pasquale Motolese cz. I Przygotowanie Dlaczego rośnie mi biust? Ginekomastia tłuszczowa, gruczołowa, mieszana. Przyczyny metaboliczne, genetyczne... Narkoza...co powinieneś wiedzieć? Przygtowanie. Intubacja. Wybudzanie. Powikłania Zaszczep się! WZW typu B grożne! Łydki jak u piłkarza! Chururgia plastyczna daje taką możliwość ! Chcesz większą klatke piersiową? Implanty piersiowe to jest to !

Do tej pory, to kobiety musiały zadbać o antykoncepcję, faktem jest, że medycyna wyszła, im naprzeciw i dała duży wybór środków farmakologicznych, ale również inne metody antykoncepcji. Mężczyźni mieli marny wybór prezerwatywa lub stosunek przerywany. Prezerwatywa niestety często pęka, a druga metoda, to raczej nie metoda tylko sposób, ale bardzo zawodny. W końcu jest coś dla ... wiecej »

Chrapanie to zmora słuchającego. Miliony w osób w Polsce co noc chrapie nie dając spać innym doprowadzając do bezsenności otoczenie. Mając chrapiącego partnera jest się przemęczonym, nerwowym i nie wpływa to dobrze na stosunki w związkach. Mało osób wie, że istnieje zabieg dzięki któremu można pozbycia się tego jakże uciążliwego zjawiska jakim jest chrapanie. Zabieg Celon je... wiecej »

Wszczepienie sztucznego jądra jest zazwyczaj bardzo przemyślaną decyzją dla mężczyzny. Rak jądra, wrodzone asymetrie lub inne przyczyny mogą być powodem usunięcia jądra. Jeśli nie dzieje się to z przyczyn zdrowotnych, zabieg wykonuję się płacąc z własnej kieszeni. Wszczepienie jądra często odbywa się przy zabiegach głównych np. wycięcie raka jądra. Rekonstrukcja tylko... wiecej »

Panowie nie tak wylewnie jak Panie opowiadają o swoich kompleksach. Często nadmiar tłuszczyku, pojawiające się zmarszczki, problemy z figurą kwitują uśmiechem i dobrym żartem lub uciekają całkowicie od tematu. Nie każdemu jest dane nabyć piękną sylwetkę ciężką pracą na siłowni. ... wiecej »

Wielu mężczyzn cierpi na ginekomastię, ale niewielu wie, że istnieje możliwość zlikwidowania ich problemu. Dobry specjalista oceni stopień ginekomastii oraz przyczynę a to najważniejsza kwestia w podjęciu leczenia. Do zabiegu ginekomastii trzeba się zakwalifikować i przygotować. Zabieg jest refundowany przez NFZ, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość, istnieje kolejka do zabiegu g... wiecej »

Co należy a czego nie wolno w dniu zabiegu? Ważne by lekarz przekazał pacjentowi zalecenia co do dnia zabiegu i by upewnił się że ten zrozumiał. Postępowanie w dniu operacji ma wpływ na samopoczucie po wybudzeniu ze znieczulenia ogólnego.... wiecej »

Botoks jest coraz częściej stosowanym preparatem w niwelowaniu zmarszczek u mężczyzn. Nie obawiajmy się jego skutków a raczek skupmy na znalezieniu dobrego specjalisty, który w profesjonalny sposób oceni jaką dawkę potrzebuje pacjent i które miejsca w danym przypadku należy ostrzyknąć. Moda na tzw. blaszkę już na szczęście minęła. Teraz zabieg botoxem nadaje twarzy świeżości... wiecej »

Zabiegi dla mężczyzn medycyny estetycznej są coraz częściej w ofercie specjalnie wyróżnione. Zabiegi dla męskiej skóry z uwzględnieniem jej grubości oraz wydzielania dwukrotnie więcej łoju niż u kobiet. Medycyna estetyczna stworzyła dla tej grupy pacjentów zakres zabiegów, które w efekcie końcowym maja na względzie poprawienie i skorygowanie niedoskonałości męskiej urody.... wiecej »

Wszczepienie sztucznego jądra jest zazwyczaj bardzo przemyślaną decyzją dla mężczyzny. Rak jądra, wrodzone asymetrie lub inne przyczyny mogą być powodem usunięcia jądra. Jeśli nie dzieje się to z przyczyn zdrowotnych, zabieg wykonuję się płacąc z własnej kieszeni. Wszczepienie jądra często odbywa się przy zabiegach głównych np. wycięcie raka jądra. Rekonstrukcja tylko na ... wiecej »

Refundacja zabiegów przez NFZ jest możliwa, ale nie w każdym przypadku. Decydując się na zabieg sprawdź czy lekarz w prywatnej klinice ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zabiegi korekcyjne wyglądu są ujęte w przepisach, ale by się zakwalifikować musi ocenić lekarz. Długa kolejka oczekujących odstrasza pacjentów. Częściej wybierają płatność z własnej kieszen... wiecej »

Dr Pasquale Motolese jest nie tylko niezwykłym specjalistą, ale również posiada dar przekonywania nawet najbardziej opornych do zabiegu. Jak wiemy nasi kochani mężczyźni nie są tak chętnymi pacjentami jak kobiety, które dla urody wiele zniosą.... wiecej »

Biust u mężczyzny? Niestety to przypadłość nie tylko panów z otyłością, ale coraz częściej intensywnie ćwiczących. Ginekomastia to najczęstszy powód zgłaszania się do chirurgów plastycznych pacjentów nie znajdujących innej metody na zniwelowanie biustu. Objawy można wyłapać już w wieku dojrzewania, ale większość przypadków ma swoje podłoże w chorobach metabolicznych i... wiecej »

Na samą myśl o narkozie, znieczuleniu ogólnym ze strachu jeżą się włosy na ciele. Czy należy się jej bać? Dlaczego nadal wśród pacjentów krążą mity o narkozie? Strach w tym przypadku ma wielkie oczy, zazwyczaj boimy się nieznanego. Anestezjolog, który będzie wprowadzał nas w sen bardzo dokładnie omówi z nami stan w którym będziemy się znajdować. Pacjent musi rzetelnie si... wiecej »

Szczepienie ochronne przeciwko WZW typu B jest wskazane przed każdym zabiegiem. Nie wiem kiedy może być wszczepione a niekiedy najzwyklejszy zabieg kosmetyczny może nas kosztować zdrowie. Warto dopilnować szczepienia a zwłaszcza jeśli mamy poddać się operacji.... wiecej »

Implanty łydek dają natychmiastowy efekt pięknie wyrzeźbionych nóg, ale czy są najlepszym wyjściem w twoim przypadku ? Konsultacja u chirurga plastyka rozwieje twoje wątpliwości. Nie każdy posiada predyspozycje do rozwinięcia mięśni łydek. Przyczyny tkwią nie zawsze w naszym lenistwie czy też braku czasu dla swojego ciała. Niekiedy nasza budowa ciała nie daje takich możliwości.... wiecej »

Implanty piersi dla mężczyzn to alternatywa do ciężkiej pracy na siłowni. Nie każdy człowiek ma predyspozycje do pięknie wyrzeźbionego ciała. Płaska klatka piersiowa jest przyczyną kompleksów i chirurgia plastyczna wychodzi naprzeciw problemom w wyglądzie. Implanty klatki piersiowej dają natychmiastowy efekt wizualny, ale trzeba liczyć się z wszystkim skutkami zabiegu chirurgiczne... wiecej »