Lista kategorii

Artykuły

Nużeniec ludzki - malutki pasożyt, który żeruje na człowieku Wielki Przegląd Diet XXI wieku: Dieta 8 godzinna - wady i zalety Borelioza-rozpoznanie, objawy i leczenie. Sezon na kleszcze i choroby odkleszczowe rozpoczęty Wielki Przegląd Diet XXI wieku: Dieta 1000 kalorii-wady i zalety Wielki Przegląd Diet XXI wieku: Dieta bezglutenowa- prawda czy fałsz? Wielki Przegląd Diet XXI wieku: : Dieta Dukana-wady i zalety Zalety i wady diet odchudzających stosowanych w XXI wieku czyli plusy i minusy dla naszego ciała Jak dbać o własne zdrowie? Odżywianie i osobowość według grupy krwi. Jesień-zima to czas na silne nawilżanie, bo nasza skóra woła o pomoc. Moda przemija a styl pozostaje! Figura jabłko, co podkreślać a co sprytnie ukrywać by wyglądać wspaniale Kosmetyczne zabiegi przed wielkim wyjściem. Zaplanuj już dziś! Zmiana energetyki roku numerologicznego. Prognoza dla 1. Powitaliśmy Nowy Rok we wrześniu? Opalanie natryskowe u Beaty Malanowskiej Specjalistyczny Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny Długi karmiczne w numerologii i energia wibracji 1

Nużeniec ludzki - (Demodex folliculorum) malutki wręcz mikroskopijny pajęczak, który żyję sobie na skórze człowieka. W okresie zimowym ,,zasypia'', ale za to wiosną i latem jest bardzo aktywny. Jest malutki, ale bardzo uciążliwy i w dużej mierze trudno go zidentyfikować, nawet doświadczeni lekarze niejednokrotnie mają problem z rozpoznaniem tego pasożyta.... wiecej »

Jemy ciągle i o każdej godzinie, nawet w nocy a później...nie możemy patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Choć dietetycy apelują, by jeść co 3-4 godziny a ostatni posiłek spożyć na 2 godziny przed snem, twórcy diety 8 godzinnej są przeciwnikami jedzenia całodziennego. Dlaczego? No właśnie... ... wiecej »

Od kilku lat słyszymy o dużej ilości osób zarażonych boreliozą, oczywiście wiemy, że sprawcą tej choroby jest kleszcz, ale tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy, jakie szkody w naszym organizmie może wywołać ten mały szkodnik. Bolerioza-jej przebieg, diagnoza i leczenie.... wiecej »

Zima była ciepła a wiosna zaczęła się pięknie. Słońce przygrzewa, nasze kurtki stają się ciężkie i za grube, czas na coś lżejszego i tutaj zaczynają się schody... Nie jedna osoba jest właśnie w fazie odchudzania a wiele z nich jest na diecie 1000 kalorii. Czy jest ona odpowiednia? Jakie są skutki uboczne tej diety? Plusy i minusy wyliczamy poniżej...... wiecej »

Kilkanaście dni minęło od wielkiej wrzawy na temat najnowszych doniesień o diecie bezglutenowej. Przyjrzeliśmy się jej dokładniej. W ciągu roku dowiadujemy się o diecie, która jest najlepsza i daję oszałamiające efekty, parę miesięcy później inne źródła poddają informacje całkiem sprzeczne z tymi pierwszymi. ... wiecej »

Kobiety, by schudnąć, zrobią wszystko. Tabletki niewiadomego pochodzenia, reklamowane suplementy, jaja tasiemca czy też diety, które rujnują zdrowie, ale szybciutko odchudzają. Właśnie takie mamy metody, by schudnąć a może wystarczyłoby poćwiczyć i troszkę zredukować kalorie, tylko że potrzebujemy efektów teraz, natychmiast. Efekt szybkiego odchudzania to jo-jo. Dziś na tapecie... wiecej »

Dieta słowo, które znane jest każdej kobiecie, a i mężczyzną, którzy nie zawsze na niej są, ale słyszą od partnerów. "Kochanie jestem na diecie" co oznacza, jestem zła, gruba a za pasem urlop. Tak wygląda to w większości przypadków. Niestety są osoby, które stosują diety większość swojego życia z różnymi efektami, ale jednym pewnym jest efekt jo-jo. Rozpoczynamy cykl Wielk... wiecej »

Dbanie o własne zdrowie jest przejawem wysokiej świadomości tego, jakie zagrożenia występują w naszym bezpośrednim otoczeniu i jaki negatywny wpływ mogą one mieć na ludzki organizm. Osoby, które chcą utrzymywać przez długie lata znakomitą kondycję, prócz zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych powinny wykonywać regularnie badania profilaktyczne oraz konsultować się z lekarzem spec... wiecej »

Grupy krwi zostały odkryte dopiero w 1901 r. przez Karla Landsteiner’a. Wówczas zaczęto podejmować pierwsze próby stworzenia diety na ich podstawie, szukając zależności pomiędzy przyswajaniem składników odżywczych z danego pokarmu, a grupą krwi. Popularność tej diety zawdzięczamy dwóm amerykańskim lekrzom, naukowcom:James’owi oraz Peter’owi d’Adamo) ... wiecej »

Piękna i zadbana skóra to nie synonim XXI wieku. Już Kleopatra władczyni Egiptu wiedziała, że uroda daję nie tylko poczucie piękna, również władzę nad mężczyznami. Kąpiele w mleku, henna brwi, żółtka jako szampon do włosów to wiele sposobów Kleopatry, które później zostały zmodyfikowane i zastosowane we współczesnej kosmetologii. A więc do dzieła drogie Panie! ... wiecej »

„Moda przemija a styl pozostaje” - ten słynny cytat Coco Chanel zna chyba każda z Nas. Przechadzając się uliczkami pełnymi butików jesteśmy zasypywane propozycjami „najgorętszych ciuchów sezonu”. Ciężko jest i zachować zdrowy rozsądek podczas zakupów i w tym wszystkim nie zwariować. Bo czy chodzi właśnie o to by być modną ponad wszystko? Osobiście uważam, że nie... wiecej »

Dziś zajmiemy się figurą zwaną „jabłkiem” (inaczej zwanym figurą O). Jest to niezwykle popularny typ sylwetki – zwłaszcza w Polsce. Niestety jest wyjątkowo nie lubiany przez swoje nosicielki, które uważają go za mocno problematyczny i trudny. Dzięki Bogu są w błędzie! Figura w typie „jabłka” ma wiele zalet, a ja postaram się pokazać Wam, jak je umiejętnie podkreślić.... wiecej »

Kiedy już zaplanowałaś zabiegi medycyny estetycznej lub kiedy w ogóle ich nie potrzebujesz stajesz przed pytaniem jaki makijaż, kolor paznokci a może sztuczne rzęsy dla pięknego dopełnienia całości. Kiedy je zaplanować? Czy czekać na poświąteczny czas? Wykonać samej czy może jednak zaufać kosmetyczce?... wiecej »

16 września rozpoczął się nowy rok numerologiczny, zatem zmienia się energetyka każdego z nas, każdy otrzymuje kolejną szansę by kontynuować swoje plany, bądź zacząć od nowa. By prawidłowo określić rok numerologiczny w jakim się znajdujemy, trzeba obserwować siebie, prześledzić kilka poprzednich lat i zobaczyć jaką energetyką charakteryzowały się poprzednie. ... wiecej »

Kto nie lubi pięknej opalenizny? Niedawno GIF ostrzegał przed środkiem, który podają sobie osoby bez wyobraźni i nie dbający o swoje zdrowie. Solarium również nie jest dobą metodą prowadzącą do opalenizny. Zastanawialiśmy się w jaki sposób osiągnąć brąz bez zbytniego ryzyka i nie narażając swoje zdrowie na negatywne skutki. Pani Beata Malanowska zaprosiła nas na natryskowe o... wiecej »

sponsorowany

W numerologii bardzo często spotykamy odniesienia do reinkarnacji, czyli wędrówki dusz i spotykamy pojęcia „poprzednie wcielenia”, „klucz wcielenia”, oraz „długi karmiczne”.Dziś chciała bym przybliżyć wibracje karmiczne , które mówią o naszych przewinieniach i „grzechach” z poprzednich wcieleń.... wiecej »