Lista kategorii

Artykuły

Peeling z zielonej herbaty Masaż gorącymi kamieniami Słodki dotyk - masaż czekoladą! Masaż sopelkami lodu Biosauna Algi spirulina - zielona maseczka na twarz Czy wiesz co to SPA ? Tropikalny mus solny-peeling Sauna fińska Peeling kawowy z solą morską Sauna na promienie podczerwone Auga Supply- maseczka Rozgrzewająca kąpiel z olejkiem cynamonowym Guam - skuteczna walka z cellulitem Zimowy zabieg dla stóp

Jak czytamy w reklamach zielona herbata da nam zmysłową przyjemność i przywróci gładkość skóry. Przywróci blask i usunie martwy naskórek. Spróbuj!... wiecej »

Masaż gorącymi kamieniami daje cudowny relaks ciału człowieka, żeby mogło prawidłowo funkcjonować potrzebne jest mu dużo energii. Codzienny stres ,przebyte choroby niszczą stan duchowy i energetyczny. Dlatego, każdy z nas powinien dbać o swoja psychoenergetykę. Masaż kamieniami pochodzi z Dalekiego Wschodu, specjaliści twierdzą, że jest starszy niż akupunktura.... wiecej »

Czekoladowy masaż ma niesamowite powodzenie. Przypominamy o tej przyjemności na początek roku, kiedy to za oknami zima w pełni a my myślami jesteśmy już daleko w urlopowych, letnich planach.Czekolada to źródło energii i najpopularniejsza słodycz ,która jest zbawienna w chwilach melancholii i stresu. Zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia .... wiecej »

Masaż sopelkami lodu

Odwiedzin: 27347

Masaż kostkami lodu to prawdziwa rozkosz dla naszego ciała. Zimno działa n anie zbawiennie. Przede wszystkim obkurcza naczynia krwionośne. Działa ujędrniająco a systematycznie robiony daje niesamowity efekt.... wiecej »

Biosauna

Odwiedzin: 27233

Biosauna jest to odmiana sauny fińskiej, która charakteryzuje się niższą temperaturą niż w saunie tradycyjnej. Spędzamy czas w temperaturze od około 50-60°C i wilgotności powietrza w granicach 40%.... wiecej »

Spirulina to alga niebieskozielona,która jest źródłem substancji odżywczych,witamin z grupy B,witaminy Ci E. Zawiera ,także chlorofil ,który regeneruje skórę.... wiecej »

Czy wiesz co to SPA ?

Odwiedzin: 27068

Od wielu lat słyszymy słowo SPA ale czy wiemy co się za nim kryje ? Jak mamy interpretować SPA ? Często jest mylnie stosowane i wprowadza nas potencjalnych bywalców ośrodków SPA w błąd. Przybliżę Wam temat i wyjaśnię poszczególne znaczenia używane w nazewnictwie SPA. Co oznacza SPA?... wiecej »

Sól morska zawsze miała dla naszej skóry zbawienny wpływ. Wykorzystanie jej w kosmetyce jest wielorakie. Głównie w formie soli do kąpieli lub peelingów, które posiadają w sobie dodatki wzbogacając tym samym sam preparat. Pielęgnacja solą morką jest już bardzo powszechna.... wiecej »

Sauna fińska

Odwiedzin: 27260

Jesteśmy zmęczeni fizycznie i psychicznie,dlatego nasz organizm domaga się wypoczynku. Najlepszym wyjściem jest wizyta w saunie . Oczywiście nie każdy, może korzystać z uroków sauny. Pobyt w niej obciąża znacznie organizm,a więc najlepiej zapytać się swojego lekarza czy można udać się do sauny. ... wiecej »

Kawa jest wykorzystywana nie tylko w formie aromatycznego napoju, który co rano nas budzi, ale również w szerokiej gamie kosmetyków. Peeling kawowy jest jednym z przykładów a jego działanie sprawdziło już wiele osób!... wiecej »

Sauna na promienie podczerwone jest kolejną sauną na jaką możemy natrafić w ofercie wielu SPA.... wiecej »

Auga Supply- maseczka

Odwiedzin: 28268

Auga Supply- maseczka to zabieg bardzo silnie nawilżając. W efekcie końcowy daje poczucie aksamitnej skóry, bardzo gładkiej a zarazem dobrze odżywionej. Polecamy!... wiecej »

Kto z nas nie lubi ciepłej, rozgrzewającej i kojącej kąpieli? Sezon na takie przyjemności jest cały rok. Rozgrzewające właściwości olejków używanych do nich wybieramy biorąc pod uwagę co chcemy osiągnąć kąpielą. Czy rozgrzanie a może jedynie rozluźnienie mięśni?... wiecej »

Guam od lat stosowany w kosmetyce powraca do łask korzystających z salonów piękności. Chyba każdy z nas miał do czynienia z preparatem na bazie Guamu. Bardzo dobre efekty wyszczuplające oraz niwelujące cellulit.... wiecej »

Zimowy zabieg dla stóp

Odwiedzin: 27992

Kąpiele stóp dają niesamowitą rozkosz. Zwłaszcza te w chłodne dni kiedy po powrocie z zimnego dworu włożymy stopy w rozluźniającą kąpiel stóp.... wiecej »