Lista kategorii

Artykuły

Mięśnie klatki piersiowej. Czy mają wpływ na wielkość piersi u kobiety? A jak to wygląda u mężczyzn? Kilka ciekawostek o Tobie Twój układ szkieletowy Podstawowe wiadomości o mięśniach przydatne każdemu

Mięśnie klatki piersiowej można wyrzeźbić, ale nie powiększą one piersi kobiety. Mężczyźni oczywiście chętnie ćwiczą mięśnie klatki piersiowej, ponieważ efekt zawsze jest u nich imponujący. Poznając anatomie łatwiej i efektywniej możemy pracować nad swoim ciałem. Niestety panie marzące o zwiększeniu rozmiaru biustu muszą skorzystać z pomocy chirurga plastyka.... wiecej »

Znasz siebie. Oglądasz codziennie. Znasz swoje zachowania. Dla czystej ciekawości podam najciekawsze fakty funkcjonowania naszego ciała. Troszkę liczb, które uzmysłowią każdemu z nas jak bardzo fascynującymi jesteśmy dla samych siebie. Nasze ciało zawiera kilka litrów krwi. U mężczyzny jest to około 5 litrów a u kobiety 4,3 litra. Krew ma dość długą drog... wiecej »

Oglądasz się codziennie w lustrze, widzisz jaką masz sylwetke. Czy wiesz jak wygląda Twój układ szkieletowy? Z jakich kości się składa i za co są odpowiedzialne? W naszym dziale przybliżamy Anatomie każdemu kto chce świadomie uwydatnić swoje piękno.Do tego potrzebna jest znajmość swojego ciała, nie tylko układu mięśniowego. Poznając bliżej anatomie i fizjologie swoja ... wiecej »

Nie każdy z nas ma pojęcie jak jest zbudowany. W tym dziale poświęconym Układowi Mięśniowemu przybliżymy w jasny i zrozumiały sposób działanie mięśni. Rozpoczniemy od ogólnego nakreślenia czym są i za co są odpowiedzialne w naszym ciele poszczególne grupy mięśni.... wiecej »