Lista kategorii

Artykuły

Koncert Noworoczny  Co-Opera Gala „Niemy Ból” w imieniu cierpiących w milczeniu Gala dobroczynna pt. Pokaz kolekcji Gala wręczenia Pereł Mądrości ,,Samochód Playboya 2010

Wielki sukces premiery koncertu Co-Opera 6 stycznia 2013 w Mazurkas Conference Center w Ożarowie Mazowieckim.... wiecej »

Portal Feelbeauty.eu Anna Jaskiewicz uczestniczył w śniadaniu prasowym w STUDIO 4PIĘTRO w Warszawie. Cały event odbył się pod hasłem "STOP! Od dziś kocham swoje ciało".Podczas spotkania rozstrzygnięty został konkurs organizowany przez firmę Noble Health wraz z partnerami. ... wiecej »

sponsorowany

23 sierpnia br. w czwartkowy wieczór w Teatrze Kamienica odbyło się wyjątkowe spotkanie miłośników zwierząt. W ramach Gali „Niemy Ból” spotkali się Ci, którym los zwierząt nie jest obojętny. ... wiecej »

23 sierpnia br. będzie prawdziwym świętem dla wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojetny - w Teatrze Kamienica w Warszawie odbedzie się Gala dobroczynna pt."NIEMY BÓL - ZWIERZĘTA CIERPIĄ W MILCZENIU" Portal FeelBeauty.eu jako patron medialny. ... wiecej »

8 maja 2012 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się pokaz kolekcji "Her Shine" Teresy Rosati. Dariusz Maciąg i Anna Jaskiewicz mieli przyjemność uczestniczyć w imprezie sygnowanej marką Teresy Rosati. ... wiecej »

W poniedziałkowy wieczór 31.01.2011, w warszawskim klubie VELVET w Złotych Tarasach odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród PERŁY MĄDROŚCI, będąca finałem Europejskiego Tygodnia Walki z Rakiem Szyjki Macicy.    Imprezę poprowadziła jedna z ambasadorek akcji, Anna Wendzikowska. Galę rozpoczęła Edyta Jungowska, również Ambasadorka, która wy... wiecej »

W magicznych ogrodach Pałacyku Zmoyskich przy ul. Foksal w Warszawie odbył się finał 17 -tej edycji konkursu Samochód Roku Playboya 2010. Portal FeelBeauty.eu miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystości. Największą Gwiazdą wsród zaproszonych gości okazała się Anna Mucha, która dumnie prezenowała zwycięskie autko Mercedes-Benz SLS AMG jako samoch&oac... wiecej »

Portal feelbeauty.eu w skaładzie Anna Jaskiewicz i Dariusz Maciąg punktualnie o godzinie 0. 00 gościli w łódzkim klubie BEDROOM, gdzie miał miejsce spektakularny Pokaz Bielizny projektantki Katarzyny Dacyszyn zatytułoawany ,, 7 Grzechów". Zaproszeni Goście na wstępie mogli delektować się wspaniałym orientalnym zapachem unoszącym się w Klubie b... wiecej »