Lista kategorii

Artykuły

Twój instynkt Mężczyzno nie jest dla mnie usprawiedliwieniem! Więzienie na życzenie. Marzenia o miłości...czy mamy te same oczekiwania? Internetowy facet... Kochanie... punkt G nie istnieje ! Mężczyzna a Facet... wielka różnica!

Instynkt mężczyzny to zdolność do wykonywania ciągu zachowań napędzanych przez popędy i sterowanych przez odpowiednie bodźce zewnętrzne. W języku potocznym – zachowania niewynikające ze świadomych i racjonalnych decyzji. Taka to teoria...jak jest naprawdę? Kobieta posiada intuicję a mężczyzna instynkt... ... wiecej »

Ludzie w związkach zazwyczaj sami na siebie zakładają wnyki. Pułapka nieświadomie budowana na początku zaczyna po jakimś czasie stawać się coraz mniejsza i mniejsza, aż nagle świadomość krzyczy, że są uwięzieni w klatce. Dlaczego nie zwracamy na to uwagi, kiedy powstaje mur dzielący nas później od świata? Czy to różowe okulary nałożone przez oczarowanie, miłosne uniesienia... wiecej »

Internetowy facet...

Odwiedzin: 29512

Internetowy facet, bo na miano mężczyzny trzeba mieć predyspozycje. Taki delikwent ma zawsze jeden cel. Pokazuje kobiecie, że jest tym na którego czekała całe życie. Niestety, chylę czoło, macie wielki talent oczarowania naiwnych kobiet. Nie posiadacie jednak najważniejszego, kręgosłupa moralnego. Mowa oczywiście o tych którzy mają ukryty cel, wykorzystanie kobiety w różnej posta... wiecej »

Szukasz u mnie punktu G...lata mijają a ty wciąż jesteś przekonany, że problem leży w Twojej niewiedzy Mężczyzno. Dziś wyprowadzę Cię z błędu... Punkt Gräfenberga tzw. punkt G, został opisany ponad 50 lat temu przez niemieckiego lekarza Ernesta Gräfenberga, który jako pierwszy opisał to miejsce jako punkt wyjątkowo wrażliwy na bodźce seksualne już w 1... wiecej »

Dziś Panowie po usłyszeniu wielu historii z życia moich Koleżanek, Sąsiadek, Znajomych... i swojego dostarczę Wam troszkę istotnych informacji na Wasz temat. Ten, którego urażę, będzie tylko Facetem, ponieważ prawdziwy Mężczyzna potrafi słuchać i traktować Kobiety z szacunkiem i godnością nawet pod presją cierpkich słów wie, że to nie jego dotyczą, ale tego zwykłego Faceta... wiecej »