Lista kategorii

Artykuły

Co mężczyźni tutaj robią? Zabiegi estetyczne oraz te które ratują zdrowie i życie Dzień zabiegu!!! Jak postępować? Jakie operacje plastyczne refundowane są przez NFZ Narkoza...co powinieneś wiedzieć? Przygtowanie. Intubacja. Wybudzanie. Powikłania Zaszczep się! WZW typu B grożne!

Panowie nie tak wylewnie jak Panie opowiadają o swoich kompleksach. Często nadmiar tłuszczyku, pojawiające się zmarszczki, problemy z figurą kwitują uśmiechem i dobrym żartem lub uciekają całkowicie od tematu. Nie każdemu jest dane nabyć piękną sylwetkę ciężką pracą na siłowni. ... wiecej »

Co należy a czego nie wolno w dniu zabiegu? Ważne by lekarz przekazał pacjentowi zalecenia co do dnia zabiegu i by upewnił się że ten zrozumiał. Postępowanie w dniu operacji ma wpływ na samopoczucie po wybudzeniu ze znieczulenia ogólnego.... wiecej »

Refundacja zabiegów przez NFZ jest możliwa, ale nie w każdym przypadku. Decydując się na zabieg sprawdź czy lekarz w prywatnej klinice ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zabiegi korekcyjne wyglądu są ujęte w przepisach, ale by się zakwalifikować musi ocenić lekarz. Długa kolejka oczekujących odstrasza pacjentów. Częściej wybierają płatność z własnej kieszen... wiecej »

Na samą myśl o narkozie, znieczuleniu ogólnym ze strachu jeżą się włosy na ciele. Czy należy się jej bać? Dlaczego nadal wśród pacjentów krążą mity o narkozie? Strach w tym przypadku ma wielkie oczy, zazwyczaj boimy się nieznanego. Anestezjolog, który będzie wprowadzał nas w sen bardzo dokładnie omówi z nami stan w którym będziemy się znajdować. Pacjent musi rzetelnie si... wiecej »

Szczepienie ochronne przeciwko WZW typu B jest wskazane przed każdym zabiegiem. Nie wiem kiedy może być wszczepione a niekiedy najzwyklejszy zabieg kosmetyczny może nas kosztować zdrowie. Warto dopilnować szczepienia a zwłaszcza jeśli mamy poddać się operacji.... wiecej »