Lista kategorii

Artykuły

I Dzień Teoretyczny Medycyna Estetyczna a Sztuka Renesansu. Dr Wojciech Marusza Certyfikat. Full Face Lifting. Technika i podawanie płytkowych czynników wzrostu... Certyfikat. Wypełniacze. Rzęźbienie tkanek miekkich. Sopień zaawansowany. Certyfikat. Wypełniacze. Usta- jaki wybrać kształt ? Dr. Wojciech Marusza Certyfikat. Peelingi. Poziom podstawowy. Dr Renata Sieradzan-Skrzetuska Certyfikat. Wypełniacze. Kaniula czy igła ? Dr Robert Chmielewski Certyfikat. Sympozjum Ogólnopolskie w Warszawie. Dr Romulo Mene Certyfikat. Toksyna botulinowa-botoks Certyfikat. Laser. Terapia i możliwości wielofunkcyjnych laserów. Dr Andrzej Krusta Certyfikat. Niechirurgiczne usuwanie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej Certyfikat. Techniki łączone w mezoterapii i peelingach. Peelingi Certyfikat. Techniki łączone w mezoterapii i peelingach. Certifikat. Wypełniacze. Likwidacja zmarszczek mimicznych. Przeciwskazania oraz techniki iniekcji.

Akademia Rzeźbienia Twarzy w Business Center Club, zorganizowała I Dzień Teoretyczny pod hasłem "Medycyna Estetyczna a Sztuka Renesansu". Celem naszym jest stworzenie elitarnej grupy lekarzy mających świadomość, iż medycyna estetyczna to sztuka oraz wzbogacenie wiedzy medycznej o podstawy plastyczne.Dr Wojciech Marusza był pomysłodawcą spotkania.... wiecej »

sponsorowany

 Jedno z najciekawszych dwudniowych szkoleń w którym miałam okazję uczestniczyć. Odbyło się w dniach 24-25.09.2011 w Warszawie. Nasz portal (Anna Jaskiewicz) zdobył kolejny certyfikat. Głównym tematem był Full Face Lifting  Przygotowanie i technika podawania płytkowych czynników wzrostu, osocza bogatopłytkowego, autologicznej fibryny, biologicznego rusz... wiecej »

Szkolenie dotyczyło tematu rzeźbienia tkanek miękkich przy zastosowaniu nieinwazyjnych technik z użyciem kwasu hialuronowego. Niecodzienny pokaz zastosowania preparatów na bazie kwasu hialuronowego w nietypowych miejscach. Jednym z nich był płatek ucha. Preparat wstrzykniety w znieczulone miejsce maścia Elma dla odświeżenia wyglądu ucha. Efekt natychmiastowy z pełnym zadowoleni... wiecej »

sponsorowany

Portal FeelBeauty reprezentowany przez Annę Jaskiewicz uczestniczył w kolejnym szkoleniu. Tematem szkolenia były wypełniacze stosowane przy kreowaniu wizerunku ust.  Trenerem szkolenia był dr Wojciech Marusz. Bardzo obrazowe podejście do tematu kształtu ust u poszczególnych pacjentów uczestniczących w warsztatach szkoleniowych. Doktor przedstawił punkty odniesienia do... wiecej »

Portal FeelBeauty reprezentowany przez Anne Jaskiewicz uczestniczył w kolejnym szkoleniu. Tym razem zdobywaliśmy podstawową wiedzę o Peelingach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przyblizyć Wam kolejny ciekawy temat z dziedziny medycyny estetycznej. Nie każdy jest w stanie dotrzeć do wyczerpujących informacji o zabiegach , jego rodzajach, metodach wykonania i co najważniejsze do rzetelnej... wiecej »

 Bardzo ważna kwestia poruszona na szkoleniu z dr Robertem Chmielewskim. Zaskakującym było dla uczestników przejście odrazu do części praktycznej. Każdy z uczestniczących był już po przeszkoleniu na temat wypełniaczy i technik podawania. Tematem przewodnim była rola kaniuli lub igły w podawaniu wypełniaczy.  Pokazane w praktycznej części możliwości kaniuli i jej... wiecej »

Ogólnopolskie Sympozjum ,jakie odbyło się w Warszawie 11 października 2010 prowadzone przez dr Romulo Mene przyciągneło wielu uczestników. Tematem przewodnim było innowacyjne i globalne podejście do pacjenta w medycynie estetycznej. Bardzo ciekawy wykład dr Romulo Mene zilustrowany wieloletnim doświadczeniem.  Było wiele pytań ale i bardzo wyczerpujace i pouczając... wiecej »

Botoks jako jeden z najważniejszych preparatów w medycynie estetycznej.... wiecej »

Jedno z najciekawszych szkoleń dotyczące laserów. Postęp w dziedzinie laserów jest niesamowity i różnorodność funkcjonalna przechodzi wyobrażenia zwykłych ludzi nie będacych w tematyce biegłych. Tematem przewodnim szkolenia była laserowa terapia i jej możliwości i właściwości na przykładzie laserów wielofunkcyjnych LaseMAr 500 i 800 nm. Przedstawiono ... wiecej »

Tematem szkolenia był nadmiar tkanki tłuszczowej i niechirurgiczne motody usuwania jej. Bardzo ciekawy temat, zwłaszcza, że takie metody są wspaniałą alternatywą do liposukcji. Odsysanei nie jest dobrą metodą jesli tkanki tłuzczowej niewiele by pacjent został zakwalifikowany do zabiegu. Często jest to tylko mały nadmiar w jednej okolicy co można poddać ostrzyknięciu perparatem. ... wiecej »

    Tematem przewodnim szkolenia były techniki łączone w mezoterapii i peelingach. Kompleksowy program rewitalizacji skóry.  Podstawowym zagadnieniem było zindywidualizowany dobór zabiegów medycyny estetycznej w zależności od indywidualnych defektów estetycznych. Doświadczenia własne w łączeniu róznych dostepnych "narzędzi&qu... wiecej »

Tematem przewodnim szkolenia były techniki łączone w mezoterapii i peelingach. Kompleksowy program rewitalizacji skóry.  Podstawowym zagadnieniem było zindywidualizowany dobór zabiegów medycyny estetycznej w zależności od indywidualnych defektów estetycznych. Doświadczenia własne w łączeniu róznych dostepnych "narzędzi" niwelujących o... wiecej »

Kolejne szkolenie oparte na wiedzy doświadczonych prowadzących. Tematem wiodącym były wypełniacze oraz wszystko co stoi za tą tematyką. Likwidacja zmarszczek mimicznych oraz przeciwskazania do zabiegu. Wypełniacze i ich rosnąca popularność robią niesamowitą furorę wśród odwiedzających gabinety pacjentów. Dają możliwość wyprofilowania twarzy dodając przy tym te... wiecej »