Lista kategorii

Artykuły

Idziesz na bal przebierańców? Załóż soczewki kolorowe i zrób niezapomniane wrażenie! Wady wzroku. Czy to mnie dotyczy? Dieta źródłem doskonałego wzroku Wizyta u okulisty. Na co zwrócić uwagę ? Soczewki kontaktowe alternatywą dla okularów

Obecnie coraz częściej organizowane są imprezy, na które należy się przebrać nie tylko w Halloween, lecz w ciągu całego roku. Tego typu wydarzenia sprzyjają dobrej zabawie, poznawaniu ludzi. Dzięki coraz większej popularności takich imprez wzrastają też wymagania dotyczące wyglądu – przebranie musi być profesjonalne.... wiecej »

Wzrok dla człowieka to najpiękniejszy dar jaki mógł otrzymać. Mamy tą przewagę nad zwierzętami ,że widzimy właściwie każdą barwę i czasami jest tak, że tego nie doceniamy. Właściwie od bardzo dawnych czasów ludzie borykali się z wadami wzroku, niestety one się pogłębiały i teraz kiedy spędzamy większość czasu przed komputerem np. w pracy ,przed telewizorem, mamy coraz wi... wiecej »

Chcemy jak najdłużej cieszyć się idealnym zdrowiem i dlatego pomyślmy o diecie bogatej w odżywcze składniki, witaminy .To właśnie one odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie naszych oczu .Bo przecież ważne jest jak widzimy i jak długo będziemy cieszyć się doskonałym wzrokiem .Naukowcy odkryli,że jedzenie w którym zawarte jest mniej oczyszczonych węglowodanów...... wiecej »

Staramy się Wam przybliżyć tematykę nie tylko chirurgii plastycznej, ale wszystkich dziedzin mających wpływ na upiększenie Twojego ciała. Jedną z nich jest Okulistyka. Rozwija się w niesamowitym tempie dając nam możliwość likwidacji schorzeń czy też małych defektów w obrębie gałki ocznej. To bardzo wrażliwe miejsce, jeden z najważniejszych zmysłów jakie po... wiecej »

Soczewki kontaktowe są już znane każdemu kto zmaga się z problemami dotyczącymi wzroku, ale nie wszyscy ich używamy. Pacjenci z niektórymi wadami wzroku niestety nie mogą pozwolić sobie na taką alternatywę pozostając przy tradycyjnych okularach.... wiecej »