Lista kategorii

Artykuły

Eros vs agape, czyli o umiejętności poruszania się pomiędzy perwersją a rutyną. Komunikacja zmysłów – czyli gdy ciało rozmawia z ciałem… O czym Panowie i Panie wiedzieć powinni… Jak poznać swoje ciało... czyli coś o autoerotyzmie Dotyk… Czyli rzecz o dialogu ciał. O czym Panie wiedzieć powinny w sprawach seksu.. Pończochy... Sex a erotyka, czyli słowo wstępne od Autora

Poczuła jego dłoń sunącą po jej kolanie. „Jak on to zrobił?” – Pomyślała widząc, jak on rozmawia z taksówkarzem, na temat korków w Warszawie. On siedział obok kierowcy, jadąc do ich mieszkania. Miał szerokie ramiona i jak teraz się okazało, znalazł nowe zastosowanie dla swoich długich rąk. Ona siedziała za nim, na kanapie dla pasażera. Wracali z imprezy.... wiecej »

Napisać o tym, co zmysłowe nie jest trudno. Wystarczy sięgnąć po to, co samemu się przeżywa, co się przeżyło lub czego się tak bardzo pragnie. Pisanie o tym, co seksualne też nie sprawia trudności ludziom, którzy mają w tym temacie coś do powiedzenia. Ale prawdziwą sztuką jest napisać o doznaniach zmysłowych, nie sięgając po to, co wulgarne, co sprofanuje w Czytelniku d... wiecej »

Dziękując za Wasze komentarze i nie widząc abyście podrzucali Autorowi tematy do poruszenia, niepytany kontynuuję kwestię tego, o czym moi Czytelnicy i Czytelniczki mogą nie wiedzieć. O ile w ostatnim artykule mogliście się wszyscy dowiedzieć o sekretach dawania rozkoszy kobiecie, dzisiaj czas dodać appendix o dawaniu rozkoszy mężczyznom. ... wiecej »

W sumie od tego tematu powinienem zacząć pisanie na Feelbeauty.eu. Nie da się dobrze poznać czyjegoś ciała, jeśli nie poznamy swojego. Czasami wydaje się człowiekowi, że jeśli już wszystko poznał, posmakował, już wszystko wie, bo w książkach wyczytał, z niejedną osobą o „tym” porozmawiał, to znaczy, że zna już ciało każdej kobiety i mężczyzny jak swoje. ... wiecej »

Człowiek nie może żyć bez dotyku. Bez kontaktu cielesnego. To najbardziej pierwotna potrzeba, jaką mają ludzie. Zakodowana w naszych genach, nabyta a nie wyuczona – chociaż można ją stracić, ale i odzyskać. Reakcja na dotyk wiele mówi nam o człowieku. Poznając kogoś, patrz jak reaguje na dotyk. Twoje ciało zareaguje odpowiednio, gdy kt... wiecej »

Drogie Panie, nim zaczniecie czytać artykuł włączcie sobie jakąś fajną muzyczkę np. Spanish Quitar Toni Braxton, nalejcie sobie kieliszek szampana (jest silnym afrodyzjakiem, gdyż bąbelki w tym szlachetnym trunku zawierają azot a ten wraz z krwią pobudza w waszym mózgu ośrodek odpowiedzialny za wydzielanie endorfin popularnie nazywanych hormonami szczęścia)...... wiecej »

Pończochy...

Odwiedzin: 32056

Chociaż zima jeszcze za oknem i mrozem nam trzaska, ale już są rejony, gdzie ptaki zaczynają swoje śpiewy zwiastując roztopy i przepowiadając wiosnę. Tak mnie naszło to pragnienie wiosny i obudzone wspomnienia sprawiły, że dzisiaj chcę napisać o tej części kobiecego stroju, który dla takiego mężczyzny jak ja, jest wdzięcznym tematem do poruszenia.... wiecej »

Na początku chciałbym serdecznie przywitać tych wszystkich Państwa, którzy swoją obecność na Feelbeauty.eu rozpoczęli zaglądając m.in. do tej rubryki. Wasza wizyta na portalu, gdzie Wasza potrzeba piękna, uzewnętrzniania go, szukania go w sobie i wokół siebie, gdzie chęć spełnienia swoich wizji i marzeń, znalezienia sposobów realizacji Waszych pragnień... ... wiecej »