Reklama

 

Proponujemy Państwu bezpłatną reklamę w formie Komentarzy Specjalistów pod artykułami

Jak się zgłosić?

1. Podaj opcję 1-bezpłatną lub 2-ze zdjęciem oraz linkiem Państwa strony www.

2. Podać specjalizację w której, będziemy umieszczać pod artykułami Państwa komentarze do 2000 znaków.

3. Do 24h otrzymasz pierwszą listę z linkami do artykułów/Lista artykułów przesyłana raz w tygodniu.

4. Wybierz z listy numer artykułu, stwórz komentarz i prześlij go na kontakt@feelbeauty.eu z dopiskiem: nazwisko lub nazwa gabinetu lub kliniki.

5. Swoje komentarze zobaczysz najpóźniej do 24h na łamach portalu.

6. Artykuły wraz komentarzami będą umieszczane i promowane na ponad 30 naszych tematycznych fan page na facebooku.

7. W formie bezpłatnej występują do 4 komentarzy tego samego artykułu przez róznych specjalistów.

*Komentarze Specjalistów to niezależne informacje, które chcecie Państwo przekazać potencjalnym pacjentom. *Umieszczane poniżej artykułu. * Od Państwa zależy czy komentarz to 400 czy 2000 znaków

Przykładowe artykuły demonstracyjne

1. Komentarze Specjalistów z opcją zdjęcia, link www, komentarz do 2000 znaków.

http://www.feelbeauty.eu/artykuly/korekcje-twarzy/lifting-twarzy/face-lifting-twarzy-czym-jest-i-kiedy-juz-sa-wskazania-do-zabiegu/42.html

2. Komentarze Specjalistów tylko z nazwiskiem/nazwą gabinetu lub kliniki oraz specjalizacją, komentarz do 2000 znaków (bezpłatne)

http://www.feelbeauty.eu/artykuly/rhinoplastykakorekcje-nosa/po-zabiegu/korekcja-nosapo-operacji-wybudzenie-z-narkozy-rekonwalescencja-oraz-ewentualne-powiklania/403.html

.....................................................................................................................................................................

Informacje dodatkowe

Medyczny portal informacyjny dla pacjentów feelbeauty.eu poświęcony m.in. chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, stomatologii, ginekologii, kosmetologii itd. zaprasza do aktywnej współpracy, która pozwoli Państwu jeszcze mocniej zaistnieć w świadomości potencjalnych pacjentów i zwiększy szanse na ich zdobycie.

Na czym polega współpraca?

Proponowana współpraca jest całkowicie dla Państwa bezpłatna, wymaga jedynie poświęcenia kilku minut do napisania bardzo krótkiego komentarza do naszych artykułów. Komentarz będzie zamieszczany w artykule z podaniem imienia i nazwiska, nazwy gabinetu czy kliniki.

Komentarz w artykule

Podpisując się pod swoim komentarzem na dany temat, otrzymujecie bardzo dobrą reklamę, skuteczną i bezpłatną. Państwa rolą byłoby napisanie komentarza do danego tematu artykułu (do 2000 znaków), który będzie opublikowany na łamach portalu oraz kilku fanpage na Facebooku tematycznie związanych z serwisem.


Nasz portal systematycznie publikuje artykuły, które są poświęcone wszystkim specjalizacjom głównym, jak i dopełniającym tematykę korekcji ciała. Oglądalność artykułów można łatwo sprawdzić w liczbie wyświetleń, które są umieszczone przy każdym z nich wraz z licznikiem polubień i udostępnień w mediach społecznościowych. Artykuły cieszą się dużą popularnością, ilość pełnych odczytów (nie odsłon) dochodzi do kilku tysięcy miesięcznie. Nasi czytelnicy to osoby szukające konkretnych i praktycznych informacji, a nie powielonych formułek.

Co dostajecie?

Nasze działanie wynika ze strategii portalu, która polega na przybliżaniu pacjentom zagadnień medycznych pisanych zrozumiałym dla każdego językiem oraz pomoc w wyborze lekarza a z drugiej strony chcemy być miejscem, gdzie lekarze mogą przedstawić także swój punkt widzenia, podzielić się ze swoimi przemyśleniami albo wręcz wykorzystać nasz portal jako doskonałe miejsce dla swojej reklamy.


Skalę zaangażowania i współpracy zostawiamy w Państwa kwestii. W razie zainteresowania służymy szczegółowymi propozycjami rozwinięcia współpracy. Prowadzimy własne badania rynku na dużych grupach osobowych (kilkutysięcznych), które pozwalają nam nie tylko na identyfikację oczekiwań i problemów pacjentów, ale także dają nam odpowiedź, jakie formy prezentacji, reklamy i innych działań decydują o ich wyborze konkretnej kliniki czy konkretnego lekarza.

Inne formy współpracy

Wykorzystując popularność naszego portalu (ponad 200 tys. unikatowych odsłon miesięcznie z Polski i całego świata) oraz zdobytą wiedzę możemy Państwu zaoferować najbardziej optymalne i skuteczne formy reklamy.

W przypadku zainteresowania nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie na nasz adres kontakt@feelbeauty.eu a informacje pod nr. +48 787 711 303 (od 7-20 godz. w dni robocze)


Przesłanie przez Państwa samego zainteresowania nie jest w żaden sposób podjęciem przez Państwa jakiegokolwiek zobowiązania. Traktujemy to jako chęć nawiązania potencjalnej współpracy i otrzymania bliższych informacji.


Z wyrazami szacunku

Barbara Szuszkiewicz

dyrektor d/s marketingu

Medical Media Group

kontakt@feelbeauty.eu

tel. +48 787 711 303

 

 

 

 

 

 

Portal FeelBeauty.eu oferuje Państwu różne formy współpracy:

 

*Bannery reklamowe

*Artykuły sponsorowane

*Wywiady

 

*Recenzje zabiegów, kosmetyków, preparatów

 

 

*Relacje z otwarcia, eventów oraz miejsc

 

*Konkursy dla Użytkowników Portalu

*Prezentacja w formie Eksperta Portalu w danej specjalizacji

*Prezentacja Lekarza, Kliniki bądź Gabinetu Reklama Kliniki bądź Gabinetu

 

 

*Prezentacje na ponad 35 fanpage facebooka

 

 

*Posty sponsorowane na facebooku Linki do strony Logo Kliniki/Gabinetu/Firmy wraz z przekierowaniem do strony klienta

 

 

 Mamy przyjemność zaprosić do cyklu poradników dla pacjentów, które będą co roku aktualizowane w formie e-gazety oraz poradnika drukowanego.

 Kontakt reklama@feelbeauty.eu lub nr.tel. +48 787 711 303