Zabiegi

Laser Medlite Q-switch Dysport -toksyna botulinowa Aqualyx Mosty protetyczne LipoShock Pogrubienie penisa Endoskopowy lifting czoła i brwi Implanty - ogólna charakterystyka

Obrzezanie

Odwiedzin: 12329

Obrzezanie mozna wykonać częściowo lub całkowicie. Częściowe usunięcie polega na usunięciu tylko mniejszej czesci napletka i wtedy żołądź będzie częściowo zakryty. Przy całkowitym obrzezaniu skó... wiecej »

Metoda Serdeva

Odwiedzin: 26985

Zabieg trwa killkanaście minut , pozostawia tylko małe nacięcia. Zabieg jest odwracalny, jeśli pacjent nie akceptuję siebie po zabiegu .... wiecej »

Brite Smile

Odwiedzin: 25230

 Po zabezpieczeniu dziąseł i ust specjalnym żelem na zęby pacjenta jest aplikowany żel Brite Smile i aktywowany światłem niebieskim. Światło niebieskie ma za zadanie wydobyć naturalne białe skład... wiecej »

Całay  zabieg przeprowadzany jest w narkozie. Oczywiście są dwa rodzaje endoprotez stawu barkowego : Całkowita  - tz. główka kości ramiennej i panewka łopatki zostaje wymieniona całk... wiecej »

Pacjenta układa się na zdrowym biodrze lub na plecach.Podczas zabiegu alloplastyki zamienia się zużytą głowę kości udowej metalową lub ceramiczną kulą osadzoną na trzpieniu, podczas gdy panewka zostaj... wiecej »

Rodzaj zabiegu operacyjnego ustala się na podstawie deformacji, wieku ,płci i oczekiwań pacjenta. Korekcja palucha koślawego wykonywana jest na bloku operacyjnymi nie polega tylko na ścięciu nadmiaru ... wiecej »

Artroskopia diagnostyczna

Odwiedzin: 25109

Artroskopie przeprowadza się na sali operacyjnej, pacjent układany jest w pozycji wygodnej do wziernikowania stawu. Skóra w miejscu przeprowadzanego badania przemywana jest środkiem dezynfekują... wiecej »

Wykonanie wkładu koronowego odbywa się na dwóch wizytach. Zabieg jest całkowicie bezbolesny - odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Lekarz opracowuje ząb podobnie jak pod klasyczne wypełnieni... wiecej »