Voluma




Opis zabiegu

W ciągu kilku minut, dzięki jednemu zastrzykowi VOL.UMA Corneal zapadnięte skronie zostaną wypełnione, objętość kości policzkowych i policzków przywrócona, podbródek wypełniony, zapewniając naturalnie wyglądający rezultat 

Odzwiedzin: 27850

Share Button
icon

Predyspozycje/cel

Voluma to preparat na bazie szeroko stosowanego obecnie kwasu hialuronowego. Przywraca on objętość twarzy zwłaszcza w okolicach policzków, ich kości czy też skroni. Jest najczęściej stosowany do przywracania objętości twarzy w okolicach: - skroni, - kości policzkowych, - policzków, - brody.

icon

Przygotowanie

przed zabiegiem zastosowanie znieczulenia.

icon

Przeciwskazania

- alergie - skłonności do powstawania blizn, - choroby zakaźne - trądzik - wcześniejsze zabiegi estetyczne i wszczepienia trwałych wypełniaczy

icon

Badania do zabiegu

icon

Rodzaj znieczulenia

Miejscowe

icon

Czas trwania zabiegu

30 min

icon

Objawy po zabiegu

Obrzęk oraz ewentualne zaczerwienienia mogą utrzymywać się przez kilka dni po zabiegu.

icon

Przebieg rekonwalescencji

Zalecane jest unikanie nadmiernego dotykania obszarów poddanych zabiegowi. Nie powinno się ich masować przez około 3 dni od zabiegu. Ponadto, zalecane jest unikanie promieni UV i przebywania w minusowych temperaturach przez około 2 tygodnie po iniekcji wypełniacza.Wyniki estetyczne są natychmiastowe i zapewniają bardzo naturalny wygląd. Do życia towarzyskiego można wrócić natychmiast.

icon

Możliwe powikłania

Ponieważ preparaty te są całkowicie naturalne i dokładnie przebadane, nie ma praktycznie ryzyka wystąpienia nietolerancji. Z efektów ubocznych mogą, ale nie muszą wystąpić drobne zasinienia , zaczerwienienia oraz lekka opuchlizna w miejscu poddawanym zabiegowi.

icon

Czas w klinice/absencja

icon

Efekty zabiegu

- nadanie młodzieńczej objętości twarzy, - przywracanie jędrność skórze, - napinanie skóry, - uwydatnianie kości policzkowych, - odmładzanie wyglądu twarzy, - kreowanie wypoczętego wyglądu, - wygładzenie skóry.

icon

Orientacyjna cena

2800-3000 pln za amp

icon

Pytania do specjalisty

zabieg wykonują (kliknij wybraną ikonę poniżej, aby zobaczyć pełną listę dla danego typu)

Specjaliści » Kliniki » Gabinety » Wellness & SPA »